Rozwój materialny zmienił całkowicie nastawienie 
do towarów oferowanych do sprzedaży.

Nie wystarcza już tylko sama dostępność towarów w handlu, ale wobec nadprodukcji wielu dóbr materialnych i żywności nie wszystkie towary znajdują nabywców. Wybór jest tak duży, że rozpoczęła się gra o pieniądze klientów i zabieganie o wybór i zakup danego produktu oraz pominięcie innych konkurujących z nim. Rozpoczęła się wojna o klientów i ich portfele. Towary, które jeszcze trzydzieści i więcej lat temu sprzedawane były byle jak, a sukcesem klienta była już sama dostępność danego produktu w sklepie postawione zostały wobec olbrzymiej konkurencji zarówno w zakresie funkcjonalności, ceny jak i wyglądu zewnętrznego samego produktu jak i opakowania. 

Ze strony wytwórców jak i sprzedawców zaprzęgnięte zostały olbrzymie siły i środki skierowane na walkę o klienta w postaci designu, wyglądu jaki marketingu i reklamy. Zaangażowano środki w najnowocześniejsze techniki i technologie przy tworzeniu produktu jak również jego dystrybucji, poparte bardzo dużym kapitałem. 

NA PRZESTRZENI OSTATNICH LAT PODLEGAMY DZIAŁANIU WSPANIAŁEGO DESIGNU OPAKOWAŃ WSPARTEGO REKLAMĄ I ZAAWANSOWANYMI TECHNIKAMI SPRZEDAŻY, NA KOŃCU KTÓREGO JESTEŚMY MY, KONSUMENCI I NABYWCY, OD KTÓRYCH WYMAGANE SĄ DECYZJE O ZAKUPIE TEGO LUB INNEGO WYROBU. PO DOKONANIU ZAKUPU WYBRANEGO PRZEZ NAS TOWARU OPERACJA DOTARCIA I POZYSKANIA NAS ZOSTAJE ZAKOŃCZONA.

KONTAKT DO AUTORA

Tel. +48 609 613 400; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - Autorska strona artysty: www.marekczarnecki.eu